« Kniha obsahuje vynikající ilustrace. Mám ji vždy po ruce. »
JORGE CERVANTES
   

William Texier

Hydroponie pro každého

Vše o domácím pĕstování

Tato bohatě ilustrovaná bible hydroponického pěstování vám pomůže v klidu domova dosáhnout takových výnosů, o jakých se vám dříve ani nesnilo.

Présentation

Ať už kořeny rostou ve vodě, ve vzduchu, v kokosových vláknech, nebo jílovitých granulátech, jedno jisté — díky hydroponii budou vaše rostliny prospívat a dávat vám čerstvou zeleninu a ovoce po celý rok.
V Hydroponii pro každého najdete vše od základů pěstování až po instalaci supermoderních systémů, rady pro začátečníky i odborné informace pro profesionální zahradníky, obecně známé postupy i pečlivě střežená tajemství — zkrátka všechno, co byste si přáli vědět o umění hydroponie.

Toto nové vydání bylo rozšířeno o kapitolu zabývající se posledními trendy v oboru, ve které se dočtete o pěstování ve městech, o zelených stěnách, bioponii či trvale udržitelných mikrofarmách.

 

L’auteur

William Texier se narodil v Paříži, odkud se vydal studovat do Spojených států a v roce 1985 se v Kalifornii poprvé setkal s hydroponií. Po téměř desetiletém bádání vyvinul společně s Lawrencem Brookem aero-hydroponický pěstební systém.
V roce 1994 se vrátil do Francie a s manželkou Noucettou Kehdi založil společnost General Hydroponics Europe.
William Texier je skutečným průkopníkem hydroponického průmyslu. V roce 2004 vyvinul a nechal si patentovat „bioponii“, tedy organickou hydroponii. Se svými více než třiceti lety zkušeností v oboru je považován za jednoho z největších světových odborníků na inovativní způsoby pěstování rostlin.

 

Contributeur

Traduction :  Lukáš Hurt

 

Ils en parlent

« Nyní konečnĕ pochopíte, jak hydroponie funguje… impozantní práce! »
FRANCE 5 (TELEVIZNÍ STANICE)

 

 William Texier

 

COLLECTION
Gardens

 

INFOS TECHNIQUES
344 pages
17 x 24cm
130 illustrations
ISSN 2118-7584
ISBN 978-2-84594-161-8
19.00 €

 

VOIR
Cover
Back cover
Excerpt
Table of contents

 

LES COLLECTIONS